Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze nějak zvětšit plochu kliknutí?

Mám možná hloupý dotaz, ale zajímá mě - lze nějak nastavit velikost plochy kliknutí? Například aby při kliknutí myš neklika jen na jedno malé místo, ale aby ten klik fungoval na okolní plochu, dejme tomu několika centimetrů kolem středu samotého kliknutí?
Díky

Problém je, že spousta programů zvládne detekovat cheetování celkem jednoduše na straně serveru - prostě ta myš se pohybuje a kliká nelidsky rychle a pravidelně.

Ale pokud na tom trváš, já bych použil KlikiMouse a dal si tam několik vhodných patternů, kdy to na stisknutí klikne na ten zaměřený bod a několik bodů v okolí a zase se to vrátí na původní místo.

gilhade, při vší ústě, vážím si vás, ale tohle jste nemusel. Chce podvádět, tak ať se alespoň něco naučí. Umět vytvářet makra třeba ve zmíněném pulovru je dovednost k nezaplacení.
I když připouštím, že tou vaší cestou se taky něco naučí. Makra budou do života přínosnější...