Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závěrečné otázky k kurzu.

Zdravím, když mám tito okruhy, kde bych k nim měl načerpat vědomosti? Co za webovky je kvalitní? ::)

"Proměnné a datové typy
Parsování
Podmínky
Operátory
Cykly
Pole
Metody pro práci s polem
Metody pro práci s řetězci
Matematické funkce"

Třeba u toho "Metody pro práci s polem Metody pro práci s řetězci" netuším, co tam mám jako napsatl.

"Pole je např. int[] array; a pak tam mohu přiřazovat hodnoty stylem int[] array = new int [10];, tak jsem dosáhl toho, že mám pole, do kterého mohu uložit deset číselných proměnných.

"array[0] = 5.5;" A tím na první pozici uložím hodnotu 5,5.

To mi přijde jaksi málo...

A co by měl člověk říci o matematickejch funkcích?

Jsou ze třídy Math, a obsahují například konstantu E (Eulerovo číslo, základ přirozeného logaritmu), konstantu Pí (poměr mezi obvodem kružnice a jejím průměrem), a dále například goniometrické funkce.

To natáhnout na dvacet minut. :-(

Pole je např. int[] array; a pak tam mohu přiřazovat hodnoty stylem int[] array = new int [10];, tak jsem dosáhl toho, že mám pole, do kterého mohu uložit deset číselných proměnných.

To není prirazeni hodnot ale deklarace pole.
To ti to megavlakno na sousednim foru nestacilo? Kurz, ktery jsi absolvoval nestacil?
Priklad se 7 radky, ktery zahrnul cykly a praci s poli jsi dohromady nedal a pritom chces rozsirovat vedomosti?
1. Musis znat zaklady
2. Az budes znat zaklady, pak muzes rozsirovat ziskane vedomosti.

Ted bohuzel jeste nemas, co rozsirovat.