Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Totálně zníčený, nestabilní počítač

Tak ted je konec, už opravdu nevim co mam dělat, počítač si dělá co chce, HW je v pořádku, viry nemam, ale, BIOS si taky dělá co chce, uplně se přenastavil, nebotuje mi to při startu, někdy to padá do modrý obrazovky, hlavně při instalacích programů atd... A nějaké aplikace ani nefungujou + nejde aktivovat windows atd., toho kompa mam půl roku, vše bylo v pořádku, a ted si to dělá co chce, tak co mam dělat, je nějaký program co mi opraví kompa do původního stavu? Opraví BIOS?? Pojede to ještě někdy??:.(

Přestaň tady tapetovat - během pár dní jsi sem nacpal několik dotazů, jeden "lepší" než druhý a furt jenom vykřikuješ, že ti něco nefunguje. Buď počítač reklamuj nebo jej dej někomu, kdo tomu rozumí a dá ti jej do pořádku. Tohle nikam nevede.