Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zosilnovanie wifi

Dobrý deň, ide mi slabo internet a chcem zosilňovač alebo nejaké wifi. Skôr nejaký zosilňovač keďže to chcem dat na 2 miesta len niekedy fungovalo tak že mi nešiel dobre. Teraz čo som počul že je niečo že ide po fáze kábel

Rýchlosť mám približne 60mbit sťahovanie a aj tak dlho bude není to optika. Ide o to že na jedno miesto môžem dať wifi router tam mám aj kábel natiahnutý ale na druhé miesto je nereálne preto som skôr chcel riešiť to po fáze že by som jedno dal k routeru a zvyšné 2 tam kde potrebujem.ˇ
čo znamená to AP keďže sa v nastavení routeroch nevyznám.