Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazaný monitor

Dobrý den

Dnes při hraní mi monitor "problikl" a hra spadla na plochu a samo se mi nastavilo rozlišení 800x600 .Počítač jsem pro jistotu restartoval ale když se zapnul tak maximální rozlišení na výběr je jen 1440x900 a ikony jsou jakoby rozmazané a barvy docela výrazné ... věděl jsem že je zle tak jsem aktualizoval NVIDIA ovladače a provedl restart pc ale nic se nestalo .. aktualizoval jsem proto Windows a taky nic

poslední co mě napadlo bylo aktualizovat ovladače přes správce zařízení a ani to nepomohlo ..

ví někdo v čem je problém a jak ho vyřešit a nastavit větší rozlišení ??

Grafiku mám Gtx 1060 3 GB
a monitor je od značky AOC G2460G5 60HZ

za vaše rady budu moct rád

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Asi grafika v háji. Míň pravděpodobně by to mohl být vidokabel (nekopls do něj?) nebo monitor. Nejjednodušší bude zkusit jinou.
Můžeš to ještě zkusit rozpojit, spojit, připojit monitor jiným kabelem nebo typem kabelu.

Vypada to na grafiku, ale takhle na prvni dobrou bych radeji rekl, ze se nejspise jedna o hardwarovy problem, ktery uzivatel jednoduse nespravi. Muze samozrejme zkusit odinstalovat ovladace grafiky, restartovat a zkusit je znovu nainstalovat. Jestli to ale nepomuze, tak to bude nejspis v hardwaru a bude muset zkouset.

Jednoduse lze zacit tim kabelem nebo ozkouset jiny monitor, dneska ma kde kdo doma 4K televizi, tak ji muze zkusit k tomu pocitaci pripojit, jestli mu pobezi na vyssi rozliseni nebo ne. No a kdyz nepomuzou tyto jednoduche veci, pak pripada v uvahu menit komponenty. Krome zminene graficke karty, ktera by mohla byt v haji, pripada v uvahu take PC zdroj, ten kdyz je nakopnuty, take muze delat podobne problemy.