Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Legion nejde streamovat

Dobrý den mám takový problém mám půl roku starý notebook Legion 4600H s rtx 2060 a mám problém že když chci streamovat hru jako by něco omezilo upload a brání to streamu. Resp. Streamovat polochu není problém nebo webkameru ATP ale jak pustím hry upload z 6000 padne na 100 a okamžitý zásek streamu jako by něco zablokovalo ostatní aplikace aby hra jela na plno ostatní komponenty jako procesor ram a grafika jedou na pár procent ani to nepustí chlazení pořádne tušíte někdo čím to může být??

Internet mám 40/6mb a v routeru vytížení upload po spuštění hry klesne téměř na nulu takže vůbec neodesílám takže mi neomezuje rychlost internetu prostě to přestane odesílat místo 6000 to jede najednou 100

Když streamuju plochu odesílá mi to 6000 kbps když pustím hru rychlost odesílání se sníží na 100-200 na full HD v 30 by to mělo mít cca dvojnásobnou rezervu rychlost nemám agregovanou je čistě moje zkoušel jsem i v 720p stream a stejně to padalo pochopil bych kdyby upload jel na max a nestíhal ale po spuštění hry rychlost uploadu streamu padne cca dvacetinásobně což má za následek že nestíhá 🤔

ten tvůj sw pro stream převelice komprimuje obraz, což se u nehýbací plochy daří skvěle a zvládá to i tvůj pomalý upload.
ale když ten mobilní krám vytěžuješ hrou a ještě se obraz hýbe, nejde to tak úspěšně komprimovat, krám nestíhá, datový tok je mnohem vyšší a narazíš i na limit linky.

potřebuješ výkon stoláku a trochu solidnější (symetričtější) připojení.
jen pro srandu: že nejsi ve svém brlohu připojený k routeru přes wifi?