Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové RAM paměti a grafická karta

Trápím se s výběrem těchto dvou komponent, můžete mi prosím poradit?

Mám:
Deska
RAM viz screen
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz
Monitor

1) Rád bych RAM alespoň 16 GB. Mám dokoupit další 2x4 GB? Či 1x8? Nebo zcela nové? Klidně prosím poraďte nějaké lepší RAM. Pokud není problém, tak z CZC.

2) A u grafické karty jsem úplně v pytli. Sice nejsem pařan, ale chtěl bych si někdy s kamarádem zahrát Hell let Loose. Cena dejme tomu do 15 tisíc, ale klidně se nechám ukecat na více :)

Velice vám děkuji za pomoc.

DĚKUJI VÁM

Ještě jednou vám všem velice děkuji. Nějakou dobu se o nové součástky ze světa pc nezajímám, tudíž jste mi ušetřili mnoho času a jsem vám za to vděčný. Pro sestavu od Smarty jsem si dnes na otočku z Krumlova dojel :). Kdyby vás zajímalo, jak to u nich chodí, tak jsem nedostal žádný papír ani krabici od jakéhokoli hardwaru, opravdu jen sestavený case (plus síťový kabel a kabely ze zdroje).

Co teď? Když vytvářím nové téma, není tam kolonka "prodej", můžu vůbec tuto původní sestavu nabídnout zde? Nebo jí chcete vy? Pokud ne, co a kde za ní chtít? Nechci vydělat, jen se jí rozumně zbavit.

LED monitor 24" Samsung LS24F 350 FHUXEN
Procesor - Intel Core i5 4570 - 3.20GHz
Grafická karta - NVIDIA GeForce GTX 750
Základní deska - MSI Z87-G43 (MS-7816)
Operační paměť – Crucial Ballistix Tactical 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Pevný disk – SSD Kingston SSDNow V300 - 240GB
Zdroj - CoolerMaster Thunder 600W
CASE – Zalman Z3 Plus
WIN 10 PRO 64bit (přeinstalované přes zakoupené WIN 7)
Nějaká DVD mechanika

Díky za info. Jestli můžeš přidej nějakou fotku skrz bočnici dovnitř a nebo nějaký dojem z toho třeba vodního chlazení.

Můžeš to zkusit nabídnout zde v tomto vlákně https://pc.poradna.net/questions/2990624-bazar-hw-u-mm-tanka

a potom bych využil bazoš (na aukru platíš provizi).

Cena je složitá, teď grafiky padají ale odhaduju to na 8 tisíc (s monitorem) s tím že na bazoši bych dal vyvolávačku 10 a počítal bych že půjdu na 9 (8). Tam chce každý slevu:-) záleží na co kývneš.
Týden se nikdo neozve a pak najednou tři během dne :-)
Tady nabízí něco podobného za 9 https://pc.bazos.cz/inzerat/148414162/herni-pc-core-i5-8gb-ram-ssdhdd-1050ti-4gb-win10.php bez monitoru ty máš lepší vnitřek.