Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 35 tisíc

Zdravím Vás,
kamarád by chtěl počítač protože mu starý odešel.
Koukal na tento
hal3000-mcr-finale-3-pro-3060-pchs2511
A ptá se jestli nebylo lepší ho složit..
Já upřímně nevím protože ty grafické karty jsou teď hodně cenově nahoře :)
Pokud byste mi nějaký počítač doporučily, a nebo vybrali komponenty byl bych rád :)
Nejspíš chce čistý PC bez monitoru atd :)

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Budnu vyber asi jaká se ti líbí grafika, chladič se ti tam vejde v pohodě a pokud vezmeš tu s velkými ventilátory ve předu tak jeden ventilátor z toho chlazení na procesor použij dozadu bedny na výfuk teplého vzduchu a kdyby tu druhou tak nám pak dej vědět co to je za ventilátory RGB jsou hezký ale většinou proženou jen málo vzduchu já taky koukal na tuhle GameMax Draco XD na konec jsem vzal SilentiumPC Signum SG1X TG RGB (dozadu jsem pak dával na výfuk taky ten jeden z chladiče na procesor a stáhl jsem to o 6-7°C v nečinnosti procesor 33-34°C

ten zdroj taky nechám na tobě ale mohl by jsi vzít zrovna ve slevě 850w a máš pak pěknou rezervu do budoucna je to taky plus gold účinnost 90% corsair rm850x 2021 ale jestli tě zajímá jen jestli ten 650w stačí tak ano a klidně ho vem