Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava cca 45k

Čau bude vše šlapat jak má. Nejsou nějaké alternativy třeba levnější a potřeboval bych doporučit nějaké větráčky do bedny, 1 dopředu a 2 nahoru. czc nebo alza ideálně, nechám si to složit.
Grafiku mám záměrně vybranou jen 3060 ti, nehrávám moc novy hry a jsem zvyklej na low detaily z fps her, ale možná vemu 3070.

https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=786C6A726F6966786

Koukal jsem na ten seznam vzal jsi to už? Pokud máš nějakého kamaráda co umí sestavit PC nech si to udělat tam alza ti ho sestaví ale na všechno budeš mít jen 3roky záruky tím přijdeš o záruku na zdroj který má 12let, to je škoda
k té grafice na smart nebo tsbohemia se za tu cenu už dá sehnat 3070Ti kolem těch 23000,-
EDIT: tady je odkaz na tu grafiku RTX 3070Ti