Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google kalendář - firemní událost se zobrazí jen v osobním kalendáři

Zdravím, potřebovala bych poradit. Máme ve firmě založený Google kalendář, kam si každý ze zaměstnanců zapisuje pracovní události. Zkoušela jsem se tam jednu událost zapsat, ale zobrazuje se to jen v mém osobním kalendáři, v tom firemním ne. Vůbec netuším, čím to je, kde je chyba. Díky za rady.

Změna předmětu, původně: Google kalendář (host)

To jsi s kolegy rozhádaná, že spolu nemluvíte?

Událost jsem chtěla přidat podle tohohle návodu:

1.Na počítači otevřete Kalendář Google.
2.Vlevo nahoře klikněte na ikonu plus Přidat.
3.Zadejte název události a všechny potřebné podrobnosti.
4.Dole vedle ikony Kalendáře Událost klikněte na název požadovaného kalendáře.
5.Vedle názvu kalendáře klikněte na šipku dolů Šipka dolů. Zobrazí se seznam všech kalendářů, ve kterých můžete vytvářet události.
6.Vyberte požadovaný kalendář.
7.Klikněte na Uložit. Detaily události budou obsahovat jak název kalendáře, tak jméno člověka, který událost vytvořil.

Jenže jsem se zasekla na na bodě 5 - nejde vybrat jiný kalendář, zobrazuje se mi jen můj osobní. Nemám třeba něco špatně nastavené?