Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google kalendář - firemní událost se zobrazí jen v osobním kalendáři

Zdravím, potřebovala bych poradit. Máme ve firmě založený Google kalendář, kam si každý ze zaměstnanců zapisuje pracovní události. Zkoušela jsem se tam jednu událost zapsat, ale zobrazuje se to jen v mém osobním kalendáři, v tom firemním ne. Vůbec netuším, čím to je, kde je chyba. Díky za rady.

Změna předmětu, původně: Google kalendář (host)

To jsi s kolegy rozhádaná, že spolu nemluvíte?