Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno outlook aplikácia - nastavenie mailu UPC

Zdar,pokúšam sa nastaviť konto v aplikácii microsoft outlooku od UPC zadávam mail ,heslo,server ,ktorý je mail.upcmail.sk ,ale bez úspechu stále mi to vyhadzuje čas vypršal pre pripojenie,proste chybu.Skúšal som rôzne alternatívy,ale ,bez úspechu.Také azet konto ,bez problémov ,len som zadal mail ,heslo a vybavené ,nemáte niekto skúsenosť?,vďaka.

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: outlook aplikácia (host)
Změna kategorie, původně: Mobily a tablety (host)

Ta hláška vyskakuje při odesílání, anebo při příjmu zprávy? Zkusil jsi jiný SMTP server pro odesílání?
Dostal jsi od providera (či poskytovatele e-mailu) návod, jaké údaje (včetně čísla portů) a kam v Outlooku nastavit?

Tady je návod, ale zjisti si, jestli je to skutečný stav (taky na UPC - nebo Vodafone? - pošli tu hlášku):
https://www.upc.sk/_docs/navody/int/navod_nastavenie_postoveho_klienta_ms_outlook_2010.pdf

Hlášku hádże,keď idem ùćet ulożiť.POP sa nenastavuje tú možnosť mi neponúka iba mail ,domena,heslo meno, pri azete stacilo len heslo a nic viac a ide to.O tom návode viem proste to nejde nastavoval som tieto veci x krát viem,ako to mám nastavené v kompe jednoducho to nejde.

je sice pekne ze mi vykate ale tie narazky na pindanie si odpustite tak ako som pisal vyssie ta verzia vam bola na co na tento odkaz o ktorom viem a nic neriesi
ja som komp nezbadal dnes prvy krat v zivote tak ako som pisal nastavoval som taketo veci x krat ale tuto nepoznam riesenie a preto by bolo vhodne aby sa ozval ten kto ma s tymto problemom skusenost
nepisem sem o radu len tak zvrtochu

Aj blbému by mělo docvaknout, že když máš problém s Outlookem = aplikace = program = mailový klient = software.

Takže jsi to dal do špatné kategorie Mobily a tablety. Z toho nikdo nepozná, že se jedná o Android (ani jaká to je verze Outlooku). Jsou i mobily s jiným operačním systémem. Ale to ty nechápeš.

aby si si ty nekopol ,preto som písal kto má skúsenosť kto nemá nech to tu nespamuje ,ako ty
za ďalšie apka mi screen nedovolila spraviť(politika bezpečnosti) preto som uviedol jasne ,že sa jedná o upc ,manuálne nastavenie mi ponúkalo ,len možnosti ,ktoré som uviedol vyššie,keďže apka predpokladala chybu ,len v určitých možnostiach až po ďalších x možnostiach ,ktoré som skúšal to zabralo,vypisujete tu stále o verzíi a to neviete ani odlíšiť klienta od apky na čo vám bola tá verzia je jasné ,že kto to má v mobile má aktálnu,že by aktualizácie? tak si nechaj svoje sračky ty
arogantných hlupákov na tomto servery je požehnane

ano, jeden takový uflusaný hlupák tu na mě zbytečně reaguje, i když neumí popsat, s čím má vlastně problém.
a proč verze appky? napoví aspoň co je to za prostředí.
ale je fuk že to nechápeš a ve svých nenávistných odpovědích jsi nebyl schopný se s nikým domluvit. řadím si tě mezi hlupáky, na které je lepší se vykašlat.

ty si uz davno u mna len arogantny povysenevky trulo ktory ine nevie len urazat a povysovat sa ty si nikdy nikomu neodpovedal slusne vzdy si musel popri rade kazdeho urazit ty musis byt vo svojej podstste velmi nestastny clovek
o tvoje dristy sa ti nikto neprosi vzdy ked sa tu na nieco spytam tu mas tu tvoju drzu drzku strcenu nikdy na mna nereaguj a preco som aj ostatnym nspisal svoje no jednoducho lebo sa chovaju podobne ako ty
takych arogancov je vas tu viac
ktory nevedia v dnesnej dobe ze aplikacia je v mobile a program v pc
takze ty si tu velmi zbytocny clovek pomer rada urazka je prudko proti tebe