Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi do stolniho PC

Zdravím,
Mám starší stolní pc bez wifi. Jelikož ho mám v jiné místnost než router, nechce se mi moc tahat kabel přes celý být.
Je nějaka wifi co by šla třeba přes USB?
Díky za rady

Já bych přece jen spíš natáhnul kabel ... lépe řečeno, já jsem kabely natahal všude, kde jsem bydlel, kvůli kvalitě a rychlosti a nikdy jsem nelitoval.

Souhlasím. Nicméně naprostá většina lidí to odmítá z pro mne nepochopitelných důvodů. Přeci se mi tu nebudou válet kabely. Nechci vrtat do zdí. To by bylo pracné. To by bylo drahé. Mám na vás málo času... takže asi tolik z praxe obvyklých argumentů.

Já mám také takový argument. Měl jsem z patra kabel, vede za obložením stěny. Někde ho překousaly myši, takže je k ničemu. To bych musel vybourat obložení, abych to za to mohl nacpat nový kábl, provrtat strop (což není sranda, je tam škvára, takže se mi vysype kýbl svinstva na hlavu). Že bych se na to. WiFi funguje dobře, tak není co řešit.