Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IMAP emaily do O365

Zdravím,

mám tu takovou věc, že bych potřeboval přesunout emailové schránky (IMAP) uživatelů z místního serveru do Office 365. Nevíte, jak na to?
Potřeboval bych to přesunout komplet historii emailů se vším všudy, a to pro zhruba 20 lidí (několik let staré emaily) a pokud možno, tak i s kalendáři a kontakty. Pokud by nešlo vše naráz, tak nějaký návod, jak na ty kontakty a kalendář či third party appku. Díky za každou radu.

Vím, že majú...Sám jsem tam hledal a díval se. Jen je nevýhoda, že to nejde s těmi kontakty a kalendářem, což je must v tomto případě.

Taky je tam ale psané něco o omezení na 35MB, ne? To je myšleno jako na jeden mail nebo mailovou schránku? Bez tohoto je postup k ničemu pro mě. Toto jsem se nikde nedočetl, jen všude, že to je omezené na 35MB, i mimo MS.

Máme lokální in house server, kde jsou emaily atd skrze IMAP. A to je třeba dostat do O365. To je třeba docílit.