Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekdo sleduje muj pocitac,jak zjistit kdo to je?

Zdravim uz asi 14 dni mi trva muj problem...nekdo zkratka sleduje to co delam na pocitaci dle meho je pripojeny bud na pc nebo na TV a sleduje co delam.Obcas se mi sama hybne mys a celkove v dobe kdy je pripojenej pocitac pracuje extremne pomalu,pada mi net s hlaskou o spatnem DNS,zmene gateway ci zmene IP adresy.Jsem si jisty ze tu nekoho mam.Vse zacalo od doby co jsem dostal od kamarada toto https://www.glitel.sk/data/GP-7420/GP-7420_navo... ... kdyz tu nekoho mam je to extremne pomaly,pada to a kontrolka blika cervene..mam podezreni ze se mi onen dobrak ktery mi to dal pripojuje na pocitac,ve tomu nasvedcuje.Je mozne pres toto zarizeni vzdalene (500 metru) se pripojovat na muj pocitac ? vypis z CMD.V Pondeli s tim chci jit na policii ale radsi bych si to vyresil sam.Je mozne nejak vystopovat kdo se ke me pripojuje ? Zacinam z toho silet uz ani nelezu na pocitac...dekuju. https://ibb.co/ZMKrHMH

Jestli je infikovane PC tak ho prozatim nepouzivej (odpoj ho od site) a podivej se do tveho routeru.
V ruteru by jsi mel videt, jestli je nekdo jiny pripojen (IP/MAC adresy). Take bych ti doporucil zmenit hesli Wi-FI.
Jake sitove prvky mas na router pripojene ? Mas doma treba NAS, nebo se pripojuji jen TV, PC notebook etc ?

To je bohuzel nevim...v nedeli prijde bratr ten to ma na starosti tak se kouknem tedy na vypis a bude doufam uz jasno...dekuju mockrat za radu si prvni ( napsal sem na 3 poradny) kdo nema touhu me urazet ale pomoc.Jeste jednou mockrat dekuju ! Jestli mam NAS nevim,zeptam se,ale rozhodne tu je pripojeny jeste TV,moje PC a notebook.