Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SledováníTV

Zdravím
Mám problémy se přihlášením do služby SledovaníTV heslem to není protože i na druhem PC se nejde přihlásit a heslo je správné že by moje neveřejná IP adresa byla na černé listině nedopatřením ,na podporu jsem jim psal a automat mě odepsal že můj dotaz registroval a hned jak to půjde mě odepíší .Nebo je i další vysvětlení ale to radši nechci ani vyslovovat :-/

Já se omlouvám ale věc se má takto
Vážený zákazníku,

z důvodu neustálého zdražování služby Sledování.tv a také poplatků práv jednotlivých
televizních stanic Vám bohužel musíme oznámit, že již nadále nebudeme poskytovat
tuto službu zdarma. Pokud chcete být nadále uživateli služby Sledování.tv vyberte si
prosím jeden z možných tarifů uvedených v příloze. Bezplatná služba, kterou jste
doposud užívali bude k 30.1.2022 ukončena.
Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

No počkej, teď je situace jiná. Jakmile se začnou mačkat červené gombíky, ani to nebude těch mých… koukám se do historie od svého prvního "upozornění"… 98 let, ale jen 15 minut. To by mě zajímalo, co ti, kteří mají za 80 mega postavené na dvorku (pod dvorkem) vaulty, až po roce vylezou na povrch… nu, ex-bohatí živí by možná záviděli těm mrtvým :-p.