Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SledováníTV

Zdravím
Mám problémy se přihlášením do služby SledovaníTV heslem to není protože i na druhem PC se nejde přihlásit a heslo je správné že by moje neveřejná IP adresa byla na černé listině nedopatřením ,na podporu jsem jim psal a automat mě odepsal že můj dotaz registroval a hned jak to půjde mě odepíší .Nebo je i další vysvětlení ale to radši nechci ani vyslovovat :-/

Já se omlouvám ale věc se má takto
Vážený zákazníku,

z důvodu neustálého zdražování služby Sledování.tv a také poplatků práv jednotlivých
televizních stanic Vám bohužel musíme oznámit, že již nadále nebudeme poskytovat
tuto službu zdarma. Pokud chcete být nadále uživateli služby Sledování.tv vyberte si
prosím jeden z možných tarifů uvedených v příloze. Bezplatná služba, kterou jste
doposud užívali bude k 30.1.2022 ukončena.
Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.