Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit office (word,exel)

Dobrý den. Moc bych Vás poprosil o radu.

Zakoupil jsem si klíč k microsoft office 2019.
Zadal licenční kod a stáhl z oficialních stránek microsoftu.

Bohužel po instalaci programu a následném spuštění se jen objeví tabulka "spouštění..." a během několik vteřin zmizí a program se nespustí.
Někdy vyskočí tabulka viz příloha: "chyba1"

OS:win 10

PS: předtím jsem měl office myslim 2007 které jsem před novou instalací odinstaloval.
Office jsem i přeinstaloval ale beze změny.
A také zkusil opravit přes "opravit online".

Předem moc děkuji za nějaké rady jak to spravit.

To máš x64 alebo x32 bitovú verziu?

V prípade MS Office platí pre W10/11, stabilita, bezproblémových chod, jedine x32 bitový balík. (Do x64 Office sa nepúšťaj).

Pôvodný balík MS Office 2009 si neodinštaloval korektne, nevyčistil Registre, dll, sys.

Zopakuj proces, nainštaluj MS Office 2009, reštart PC do núdzového režimu, odinštaluj v "Pridať programy" a znovu nainštaluj MS Office 2019.

Osobne ti odporučím pre W10 x64, balík MS Office 2010 CZ, ale výhradne x32 bitový.

pokial si mal office 2007,použi z inštalačného média program offcleaner.exe a vyčisti systém od zbytkov starých office,potom vlez doTvojho microsoft konta a pokial bol zadaný produktový kod,mala by sa tam okrem ponuky office 365 objaviť položka individuálne zakúpené licencie-office 2019 a položka stiahnuť,tam dostaneš prístup ku korektnej verzii inštalačiek office,ktoré máš zakúpené....odtial si stiahni a spusť inštaláciu....nesťahuj inštalačky odniekial z webu microsoftu dostupné trial,preview verzie,ale z Tvojho konta,tam sa uloží a aktivuje produktový kod a sprístupnií sa pri permanentnej licencii link na download aktívnej zakúpenej verzie...