Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie 2 PC k 1 monitoru

Ahojte, poraďte, prosím, ako prepojím stolový PC s PC, ktorý je zabudovaný v monitore. Potrebujem pracovať raz na jednom a raz na druhom, ale dva monitory sa mi na stôl nevojdú 😁 Ďakujem.

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Nechceš sestavu. (host)

Musíš si koupit HDMI switcher. Např. Vention 2-Port HDMI Bi-Direction Switcher Silver za 500kc

Jak to funguje nevím, jen jsem se dřív o to taky zajimal protože mám pracovní a soukromý počítač a neustále přehazování Kablu mi vadí. Stiskněte tlačítko a ono by se to mělo přepnout. Ale budeš si k tomu muset dokoupit třetí kabel na propojení HDMI switche s monitorem