Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po migraci systemu na ssd padá grafika

Dobrý den,
Přesunul jsem systém z HDD na m.2 SSD od té doby padá grafická karta nvidia gtx1050 i po přeinstalaci ovladačů kde muže být problém ?? Muže být problém v directX ?? Je dobré je také přeinstalovat ??

Jedná se o OMEN by HP 15-dc0014nc

Windows 11 Home, procesor: Intel® Core i5-8300H, paměť: 8 GB DDR4, grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050/4GB s demontovaným SSD od Western digital WD SSD Blue SN550 M.2 2280,1 TB, rozhraní PCIe NVMe 3.0 x4, rychlost čtení/zápisu 2400/1950 MB/s,

Migrace proběhla na druhý pokus první pokus byl neúspěšný programem přímo od western digital a druhý pokus byl přes Diskgenieus jediný problém byl spuštění systému na ssd k tomu pomohlo zformátování Hdd pak se začal systém automaticky spouštět z ssd předtím se v BIOS nenabízel

Padání grafiky
Při spuštění mafia 2 vše funguje bez problémů ale při spuštění Word of tanks se při načítání prostředí hry do garáže hra spadne a vyhodí hlášku chyba grafické karty předtím na Hdd to fungovalo bez problémů hra je přeinstalovaná a nepomohlo to

Po klonování by vše mělo fungovat jako před ním, pokud to je správně udělané. Diskgenius neznám, doporučil bych Acronis Trueimage nebo Macrium Reflect.

Hláška "Chyba grafické karty" - to sis nějak převyprávěl, ne? Screenshot by nebyl?

Můžeš taky kouknout do Prohlížeče událostí, jestli tam nějsou nějaké kritické chyby.

tu migraci jsi delal na uz pouzity m.2 disk, nebo novy nenaformatovany?
mel jsi stary hdd + novy m.2 soucasne v notebooku, nebo jsi to migroval v jinem pc?
nechal jsi zmigrovat jen nejvetsi systemovy oddil, nebo cely disk?
po prvni neuspesne migraci jsi smazal vsechny nove oddily na m.2?
proc se ti ten hdd sam od sebe smazal, kdyz ti jeste nezacala fungovat grafika v nove instalaci?

Nové ssd po neúspěšné migraci byl formátován formátování se seklo v poslední sekundě ale po restartu a kontrole byl disk úplně prázdný Hdd se komplet celé přesouvalo na ssd oba disky byly současně v notebooku a Hdd je momentálně zformátován a v offline režimu v notebooku
Hdd jsem smazal na radu protože ssd nebylo viditelné v BIOS bylo mi řečeno že po zformátování Hdd viditelné bude a tak se i stalo

hdd stacilo odpojit a pohlidat si nastaveni v biosu.

ted nezbyva nez to nacisto nainstalovat znovu, tim clovek prijde o vsechna ulozena hesla.
taky nejspis o svoje data, pokud je nezkopirujes na ted uz bezcenny hdd nebo flashku.
nepredpokladam, ze bys zkousel obnovu hdd programem testdisk, neni pro uplne laiky.

po cele nove instalaci to zkrachuje na ovladacich, to uz je mi jasne. domaci samoadmini s tim zapasi 20 let a zadny pokrok.