Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 10/100/1000

Zdravým,žiadam o radu. Mám starý PC, nový net,300/30. Keď mi natiahli optiku, túto,tak PC ťahal 300/30. Neviem čo sa stalo, teraz je PC v režime 100/100 a ťahá len okolo 93. Dá sa to nejak prestaviť? Vopred ďakujem všetky rozumné rady. Ďakujem

Nieco podobne som riesil u zakaznika pred cca 2 tyzdnami.
Zistil som, ze router podporuje len 100Mb a navyse ani po vymene to neslo, takze som este premeral kabel a zistil nespravne zapojenie druheho konektora, takze po vymene konektora uz siel net 300/70.

To som pochopil....ked ti to islo predtym urcite nemas zastarany router a predpokladam, ze si na tom kabli skusil ine pc, ci skusal toto pc na inom kabli;o).
Ja som to tu pisal preto, ze clovek sa stretne s hocicim...napriklad ten kabel si krimpoval klient doma sam....a tak to aj dopadlo.
Podstatne je, co ti ukazuje sietova karta na pc, ak 100mb tak treba hladat problem v ovladaci (ak je teda kabel ok), ak 1Gb ide o sw problem na pc.