Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 32k

Zdravím, přemýšlím o sestavení vlastního PC do 32k, převážně na hraní online her jako Lolko, csgo, valorant, warzone, tarkov atd..
Naklikal jsem tam něco takového
https://www.czc.cz/291203,234415,312486,269135,326014,280890,265876,230176/kody
Je to ok, nebo něco co mám změnit?
přemýšlím investovat o 1k více a změnit z 500gb ssd na 1tb alespoň, otázka či je to potřeba k těmto hrám.
Ocením každý názor, předem díky.

Jen tak jsem jí tam nehodil, jen se mi v hlavě stále bije to jestli sáhnout pro nvidii nebo amd, obojí má plus trošku v něčem jiném, koukal jsem se na srovnání jak textové tak i přímo ve hrách, jenže už ti tam nenapíší jaké chlazení mají v PC atd, protože třeba u té 6600xt jim tam létala teplota už k 80, což už je extrém, ale to se odráží od více věcí právě

80°C je úplně v pohodě ty grafiky a procesory snesou víc záleží na výrobci co udává za maximální hodnoty, mě osobně co nejde nad 90°C je v pohodě myslím z CPU a GPU, HDD disky asi na 90 nechceš :-D ale o tom není řeč, hlavní je aby case odnesla dost tepla já tam měl corona rgb 120mm ventilátor na vývod (bedna už obsahovala při koupi) vyměnil jsem za normální bez rgb který má o 50% více průtoku vzduchu a teploty se taky snížili o 6-8°C v klidným stavu, v zátěži se to stejně prostě ohřeje ale nad 85°C mi to neleze, dnes jsou ty mašiny někde jinde než před 10lety a už to není jak když jsem I7 6700 chladil na 25-30°C v klidu a 50°C v zátěži a to 80mm ventilátorem :-D

Jo tak to si musíš rozhodnout sám. Já jsem zvolil nVidia v době kdy řada 6600 nebyla ale zdá se,že AMD je teď o cca 3 tisíce levnější.
Ja si vždycky přečtu recenze na konkrétní model. Přijdou mi ty tři větrákové lepší aspon u nvidie, jak je to nutné u AMD nevím.
S interní teplotou v čipu přes 80 můžeš podle mě.pocitat u obou karet. Čipy jsou menší a hůř se chladi.