Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 32k

Zdravím, přemýšlím o sestavení vlastního PC do 32k, převážně na hraní online her jako Lolko, csgo, valorant, warzone, tarkov atd..
Naklikal jsem tam něco takového
https://www.czc.cz/291203,234415,312486,269135,326014,280890,265876,230176/kody
Je to ok, nebo něco co mám změnit?
přemýšlím investovat o 1k více a změnit z 500gb ssd na 1tb alespoň, otázka či je to potřeba k těmto hrám.
Ocením každý názor, předem díky.

Jen tak jsem jí tam nehodil, jen se mi v hlavě stále bije to jestli sáhnout pro nvidii nebo amd, obojí má plus trošku v něčem jiném, koukal jsem se na srovnání jak textové tak i přímo ve hrách, jenže už ti tam nenapíší jaké chlazení mají v PC atd, protože třeba u té 6600xt jim tam létala teplota už k 80, což už je extrém, ale to se odráží od více věcí právě

Jo tak to si musíš rozhodnout sám. Já jsem zvolil nVidia v době kdy řada 6600 nebyla ale zdá se,že AMD je teď o cca 3 tisíce levnější.
Ja si vždycky přečtu recenze na konkrétní model. Přijdou mi ty tři větrákové lepší aspon u nvidie, jak je to nutné u AMD nevím.
S interní teplotou v čipu přes 80 můžeš podle mě.pocitat u obou karet. Čipy jsou menší a hůř se chladi.