Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízkoprofilová klávesnice

Ahoj,

dlouho vybírám a jelikož se v tom nevyznám, tak to nedokážu dotáhnout.

Potřeboval bych klávesnici, aby byla:

- herní (supr by byl antighosting)
- nízkoprofilová - čím nižší, tím lepší
- rychlá odezva
- podsvícená
- asi s drátem
- rozumná cena (tak do 1200?)
- asi s numerickou klávesnici

Jestli bude RGB - je mi to jedno, nemusí; oželel bych klidně i kdyby neměla diakritiku (ščřž,..). Nepotřebují na ní žádný fancy věci jako programovatelný tlačítka a podobný.
Nevyznám se v mechanická/membránová - jen aby reagovala rychle.

Pokud máte někdo svoje, se kterejma jste spoko, klidně pošlete odkazy.

Kolega teď kupoval Genesis Lith 400 - dá se sehnat kolem litru, ale recenze má teda šílený.
Kámoš kupoval MSI Interceptor DS4100 - ta vypadá suprově, ale je nedostupná, stála kolem 800
MSI Interceptor DS4200 vypadá, že už má klávesy moc vysoký...

Díky za jakýkoliv případný reakce a doporučení.

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Díky aspoň za tuto odpověď, protože zatím těch doporučení moc není...
Je to celkem těžký vybírání momentálně - projíždím shopy, porovnávám, ale osobní zkušenost je určitě lepší než reklamní texty prodejců. :)

Klávesnice, jakou sis vysnil, neexistuje. :-)

Když naklikám tvoje požadavky do filtru (herní, nízkoprofilová, podsvícení, drátová, s numerikou), tak nejlevnější model začíná na 2099,- Kč. Z toho vychází závěr, buď slevit z požadavků nebo navýšit rozpočet. A samozřejmě ideálně počkat na někoho, kdo má praktickou zkušenost nebo prostudovat komentáře v e-shopu a na Heurece.

https://www.czc.cz/klavesnice-pc-gaming/produkty?q-c-1-f_2026834=t1&q-c-3-f_100971446176=sDr%C3%A1tov%C3%A9&q-c-0-f_100971452246=t1&q-c-2-f_100971451171=sStandardn%C3%AD+%28100%25%29

Taky jsem si pořídil "přesně specifikovanou klávesnici" (a to zcela jinak než ty) a když se mi zamlouvala, tak v zápětí druhou k druhému počítači. Pak jsem si tak po dvou měsících řekl, že se fakt osvědčily, takže vezmu radějí ještě dvě do zásoby - a už jsem je nikde nenašel, prostě se přestaly vyrábět a vyprodaly se.
Takže mám smůlu a možná někdo zase za pár let začne vyrábět něco, co mi sedne stejně dobře a pak prostě nakoupím i do zásoby.
Ale podobné příběhy se dějou pořád, a spousta věcí, se kterýma jsem byl spokojený už se prostě sehnat nedá (ani nic podobného), natož za podobnou cenu ... :-(

No, ja si troufam tvrdit, ze o klavesnicich vim hodne. Nechci se tu prohlasovat primo za experta, to at zhodnoti jini, ale kdyz jsem si precetl jeho dotaz, jen jsem mavl rukou a rekl, ze psat mu, ze co si usmyslel neexistuje, tim ani nebudu ztracet cas. To pozna sam, az mu tu nikdo nic neporadi a pak treba sve pozadavky prehodnoti.

Nahodou jsem sem zavital znovu, protoze me zajimalo, jestli jsem mel pravdu a vidim, ze mu nikdo nic neporadil a jen tys mu napsal, s cim ja nechtel ztracet cas. No a za tu radu jsi jeste dostal vynadano. ;-)

Tak se nad sebou zamyslíme. Někdo pro nás něco udělal. Po zásluze jsme ho potrestali. Fakt super motivace.
Přitom v zadání dotazu nebyla zmínka o použití fitru kdesi. Snaha se přeci cení! No, ne? Stačilo neragovat. Tohle fakt demotivuje. Takže rozum do hrsti. :i: