Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie routera

Dobrý deň, mám problém kúpil som router tp-link a 1200, chcel som ho napojiť tam kde mám teraz televízor na zosilnenie signálu. Mám tam kábel cat 5e a televízor funguje a aj internet keď je pripojený. Nastavil som router dal do toho portu že som odpojil televízor a pripojil router a už nejde. Ani na modeme nesvieti led že je pripojený ale keď dám televízor tak to funguje. A aj keď dám priamo na modem prepojím tak funguje ale tu na tento kábel nie

Porad mi nejde do hlavy proc si kazdy mysli ze v tech "it vecech" muze a zvladne stourat. Obavam se ze cokoliv nad ramec zapojeni kabelu je mimo tve moznosti a znalosti, tak pokud to chces uspesne vyresit, objednej si technika a ti prijde sit spravne zapojit a nasavit.