Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows 10

Dobrý den,
Pokusil jsem se instalovat Windows 10 na starší počítač (dřív Windows 7) značky Asus. K instalaci Windowsu jsem použil software plop boot manager, a postupoval jsem podle online návodů. Po zvolení instalace z USB mi na monitoru problikne logo Windows 10, poté obraz zčerná, v levém horním rohu bliká kurzor a přestala mi reagovat klávesnice.

Děkuji za všechny rady

pomocou nástroja, čo ti radí vyššie majster si stiahni radšej ISO súbor , aby keď ti kľúč nebude fungovať, nemusel sťahovať znovu. Ten ISO si na kľúč urob v rufus . Podľa toho ako je nastavený BIOS nastav schému oddielu GPT, alebo MBR. Jeden z nich by sa mal chytiť. Štart zavádzača môže niekedy trvať dlhšie tak čakaj, Ak to ale nenaskočí do 5min. tak to nefunguje

Mám také starý počítač a dával jsem tam nový SSD disk. Připravil jsem si USB v Rufus a při zavádění Windows probliklo také okno Windows a poté vlevo v černé obrazovce blikalo kurzor a nic se nedělo až po cca 10 minutách naběhl instalační program systému Windows. Je to o trpělivosti.