Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SPĚCHÁ Prosím zkouknout - nové PC

Potřeboval bych rychle zkouknout tuto sestavu - víceméně jestli tam není něco vyloženě špatně (kromě ceny :-D) (nekompatibilní/zbytečné) + kam nechat umístit případně ty dodatečné ventilátory, aby byla cirkulace vzduchu OK a nebylo to naopak na obtíž.

Sestava zde: https://www.czc.cz/10b42skfoqjud8a46k3m7dn788/seznam

Cena je hraniční, max 55 K, pokud by se něco měnilo, ale raději bych zůstal na 53.

Moc díky - některé kusy jsou už jen po 1 ks skladem, tak proto spěchá... díky moc.

Původně mi bylo doporučeno vodní chlazení na cpu, ale co jsem se dočetl tak varianty do 3 K jsou šíleně hlučné a poruchové, takže bych šel raději do klasiky vzduchem a v tom případě mi zase bylo doporučeno osadit další min. 2 sloty běžným ventilátorem - mě to přijde zbytečné, ale těch pár stovek zase není moc - jen aby to hlavně nebylo kontra a nenarušovalo to proudění vzduchu celkově.