Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace firmware tabletu

Ahoj, zajímalo by mě zda existuje nějaká aplikace na aktualizaci\instalaci firmware do tabletu. Firmware mám stažený na SD kartě. Je podporován zařízením. Nicméně se mi nedaří dostat do recovery modu na tabletu tak bych to chtěl zkusit přes aplikaci, pokud vůbec nějaká existuje. Tablet je GoClever Orion 101.
Děkuji za pomoc.

potřebuješ ten nový firmware? K čemu?

Tak ono, tablety, telefony a podobnemu zverstvu bych doporucil instalaci aktualizaci nainstalovat ihned jak je dostupna.
Uz v zaklade bezne aktualizace (takove ty ctvrtletni) spis aplikuji posledni korektivy "Android Goolge security Patch (google protect)" coz je jedno z tech nejvice choulostivich mist bezpecnosti.
Az v tech vetsich je aktualizovana dalsi dulezita polozka a to je samotne jadro (kernel), pak uz takove ty "rocni aktualizace" prinasi opravy a vyleseni GUI jako MIUI u Xiaomi nebo ONE UI u Smasung , vysi verzi Android a podobne. Vysi verze Android je duezita hlavne kvuli podpore nekterych aplikaci ktere vyzaduji nejakou minimalni verzi Android.

- Android Google security Patch : https://source.android.com/security/bulletin/2022-01-01 (kdyz se podivame po zpatku tak muzeme najit hodne zaplatovanych kritickych chyb)

PS: Ale v pripade tazatele, na tom pravekem tabletu s Android 4.* bych spis nainstaloval nejaky alternativni ROM, nebo ho rovnou hodil na sberny dvur, jelikoz K čemu? by adekvatni odpoved byla k nicemu :)