Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodafone a set top box

Ahoj muzete mi poradit jestli by se dalo s Vodafone domluvit na tom zda pres jiny set top box nez ten jejich vyuzivat ruzne kanaly?
Konkretne se mi jedna o muj stary set top box AB Cryptobox 752HD Combo kde je slot pro kartu bez ktere ty kanaly nepobezi.

Nedávno mě přehazovali z exUPC k Vodafone, byl tu technik s tím novým STB. Ptal jsem se ho na připojení druhé TV, konkrétně jsem se zajímal o to, jestli by to šlo připojit prostřednictvím CI slotu, abych nemusel používat 2 dálkové ovladače, řekl mi, že to nejde, že karty se už nepoužívají, že bych musel mít druhý STB.

Technik kecal. Karty v CI slotu se používají (např. já ji mám), kdysi se daly koupit, nyní je Vodafone pronajímá.
Jinak, jiný STB nelze použít, musí být od Vodafonu a přímo ten jeden kus, který vám dodali pro vaši linku. Jiný kus, ani stejného typu, natož jiného, nebude chodit.