Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padání hry - RDR2

Ahoj,

setkal se někdo s problémem, že mu hra spadne po 15- 20 min hraní jen tak bez žádné hlášky? (Do ted jsem 3 dny hrál v pohodě a začalo mi to dělat v noci)

Reinstaloval jsem hru, přišel i o saves (původně bez problému do 30% příběhů) ted po 15 min to spadne.

Před spuštěním hry, jsem musel i upravit "virtuální pamět" - abych hru mohl vůbec spustit. - Toto jsem pak nastavil opět na automaticky.

Co jsem koukal do hlášení chyb, tak mi to ukazuje toto:

Upozornění:Bylo dosaženo maximální velikosti souboru pro relaci PerfDiag Logger. Proto mohou být ztraceny (neprotokolovány) události pro soubor C:\WINDOWS\system32\WDI\LogFiles\ShutdownPerfDiagLogger.etl. Maximální velikost souboru je aktuálně nastavena na 20971520 bajtů.

A následně CHYBA: Relace PerfDiag Logger byla zastavena v důsledku následující chyby: 0xC0000188.

A další CHYBA:
Název chybující aplikace: RDR2.exe, verze: 1.0.1311.23, časové razítko: 0x5f657794
Název chybujícího modulu: EMP.dll, verze: 0.0.0.0, časové razítko: 0x5f8f2687
Kód výjimky: 0xc0000005
Posun chyby: 0x0000000000037ce7
ID chybujícího procesu: 0x211c
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01d8353bb527efbc
Cesta k chybující aplikaci: D:\Games\Red Dead Redemption 2\RDR2.exe
Cesta k chybujícímu modulu: D:\Games\Red Dead Redemption 2\EMP.dll
ID zprávy: d9358730-2ded-46a8-b6d4-e08565d51515
Úplný název chybujícího balíčku:
ID aplikace související s chybujícím balíčkem:

Ovladače aktuální.
Zkoušel jsem vypnout i zapnout firewall - veškeré antiviry.
Zkoušel jsem i program ClockBlocker - kvůli možnému chlazení.
Zkusil jsem i toto --> https://bit.ly/3CDUg6T
A různé další návody na internetu

-- Testování grafiky přes program OCCT na zátěžovým testu: 86 °C - co jsem řešl, tak je možné že moje "skřín" nemá dobré průchody, tím pádem grafika nemá pořádný prostor na "dýchání" když to tak laicky popíšu (za mě možná ted nejpravděpodobnější verze?)

Jedná se o hru RDR2 - origo Steam
Procesor AMD Ryzen 5 2600
Základní deska ASROCK B450 Pro4
Operační paměť Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16
Grafická karta MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC
Počítačový zdroj Seasonic Core GC 650W Gold

Jedná se o hru RDR2 - origo Steam

Kdyby byla "origo Steam" jak pišeš tak by se executable nespouštěl z "D:\Games\Red Dead Redemption 2\***", ale ze složky typu "D:\Steam\steamapps\common\***".
Tvuj problém s EMP.dll je klasický pro werez který pochazi z přiložené vezre crack typuji že jsi stahl a instaloval crackovanou verzi RDR2 FitGirl Repack ?

Jak to myslíš ?
Jako ze jsi hru koupil, stahl jsi potřebné soubory, pak jsi ji vratil (nechal sis ji proplatit zpět) a na ty dosavadní steam soubory jsi chtěl aplikovat crack z te předešlé verze ? Ten crack je na určitou verzi hry, jestli je ta steam novější nebo rozdílnou verzi, tak ti ten crack logicky fungovat nebude.

Nene, původně crack hru jsem odinstaloval, vymzal veškeré soubory - prostě vše co s ním bylo spojené.

poté jsem si zakoupil RDR2 na steamu za 30 € stáhnul a nainstaloval s vírou toho, že by to spravilo, ale po 15 min to právě opět padlo.

Steam vrací peníze pokud člověk hraje méně jako 2h (s tím že mě steam ukazoval 47 min i kdyz realná hrací doba byla těch 15-25 min i se začátkem atd..) ale holt Steam to načítá rychleji než Win.

Takže jsem jí nechal refundovat, nečekal jsem že to v sobotu vyřeší během hodiny. :D

Proto bych uvítal další rady - uvolnil jsem na C: přes 50 Gb (koukal jsem ze jsem tam měl nainstalovaného Witchera :D)

Než jsi tu hru koupil na Steamu a instaloval jsi měl udělat nový systém a nebo odvirovat PC. Ta crack verze je plná Malware a Trojanu a dalšího svinstva. Zkus Dr.Web live USB. https://free.drweb.com/aid_admin/ } spustit to stejně jako instalaci udělat update databáze v nastavení odkliknout vše a udělat úplný scan. https://m.zive.cz/poradna/padani-hry---rdr2/sc-20-cq-706996/?consultanswers=1

No úpřímně co si čtu tady --> https://steamcommunity.com/app/1174180/discussions/0/4775463860126014920/?fbclid=IwAR1WbEmOCVDyHk_7VY6jv91jJQueLzAP5JjgH8fSq8SSFTufqfMq2kDN_Hw&ctp=3

Tak ta hra dělá problém dosti lidem, a nevím jestli se mi chce vyhazovat peníze za "polo-riskantně funkční hru" a testovat to znova - nemám problém si zakoupit hru pokud vím, že mi fungovat bude. Nebo ty uz ses setkal s touhle "crack" verzí že je špatná?

To cos poslal mi nějak nejde nainstalovat, nebo nevím jestli to dělám správně...

Ale taky jsi zmínil,že používáš nějaké Antivirusy a je možné, že ti to blokují,takže buď je vypnout a nebo dát tu složku s hrou do výjimek. Když jsem používal ZoneAlarm firewall tak mě dost často blokovat některé dll her.

je možné že moje "skřín" nemá dobré průchody, tím pádem grafika nemá pořádný prostor na "dýchání"

pomohlo by oddělat bočnici a vyfotit vnitřek.
anebo sledovat teploty: hwmonitor apod.

těsně zaplněné c: je taky špatně, zvlášť jestli máš dynamickou velikost swap souboru, je povolená hibernace, do toho se vytváří další temp soubory, takže se zaplnění disku během dne ještě zhoršuje.
řešením ovšem není umazávat jednotky gigabajtů ze systémového disku. pokud se předpokládá, že c: bude neustále zahnojené jakýmisi hrami, pak pořídit ssd 512gb-1tb.
anebo z ssd vykopat zbytečně uložená videa a hudby, které tam jen mrtvě zavazí.

ale když chyby generuje .exe soubor hry a její .dll, ten dotaz na legálnost hry je zajímavý.

Před spuštěním hry, jsem musel i upravit "virtuální pamět" - abych hru mohl vůbec spustit. - Toto jsem pak nastavil opět na automaticky.

Proč jsi to vracel? Nastav to klidně natvrdo na 4 GB (min i max hodnota).
A to volné místo na C:/ jsi už zvětšil?