Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký plugin pro velmi rychlé přehrávání z YouTube?

Máte nějaký dobrý tip na osvědčený doplněk, který umožňuje pohodlné ovládání rychlosti přehrávání z YouTube? Regulaci rychlosti nejlépe pružně, scrolovacím kolečkem myši. Tak jak to mají udělané, to je nevyhovující. Mají nízkou rychlost. Potřebuji možnost rychlého náhledového průhledu záznamem, klidně až 30x. Pokud někdo něco takového provozujete, tak prosím o informaci o minimální rychlosti internetového připojení, aby to vůbec zvládalo skokovitě načítat data třeba pro 20x rychlost přehrávání. Zatím to řeším tak, že záznam stáhnu a při řehrávání ve VLC reguluji rychlost až do 30x.

Děkuji. Otestováno. Snad by mohl být použitelný plugin Youtube Custom Speed. Rychlostně umí přehrát max. 16x. Umožňuje ovládání klávesovými zkratkami. Po instalaci to fungovalo, pak jsem zkusil jiné pluginy a teď už nefunguje. Klávesová zkratka umožňuje zrychlení max. 2x. Někde je to rozbité. Ostatní rychlostní pluginy jsem odinstalovat. Chrome jsem opakovaně ukončil a znovu spustil. Nevím jak dál.

Je to tak. Přiškrtil jsem rychlost datového toku z YT do PC a nestíhá to načítat při rychlém přehrávání 16x. Škoda, že to nenaprogramovali tak, aby ten plugin zajistil načítání dat skokovitě dle nastavené rychlosti. To by se snad dalo algoritmem snadno propočítat a načítat z YT jen vybraná data, a to v přesných krocích a úsecích jen od/do. V podstatě denně potřebuju rychle projít dlouhá videa a rychle se v nich zorientovat. Proto ten dotaz.

Díky. Otestováno. Výhodou je, že umí jednoklávesové ovládání. Není nutnost kombinace kláves. Bohužel viditelně neukazuje aktuální rychlost přehrávání. To je dost limitující a výsledek zmatečný. Různá videa potřebuji přehrávat různými rychlostmi.

Plugin Youtube Custom Speed mi přijde dobrý, ale zrovna mi nefunguje. Musím to vyzkoušet v jiném prohlížeči.

Případně uvítám další rady a doporučení.