Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání Her

Zdravím mám menší problém. Postavil jsem si vlastní počítač a při hraní her mi ta hra spadne a musím jí znovu zapnout pak je jen otázka času kdy se to zase stane. Nevím čím by to mohlo být grafický ovladač jsem odinstaloval a zase nainstaloval pořád se to děje. Windows mám aktualizován co to jde.

Sestava:
Základní deska: Z590A PRO MSI
Procesor: I7-11700K
Grafika: Geforce 1050TI 4GB
Ramky: Patriot 8g x4
Zdroj: Hyper K Pro 600W
Chladič: NOCTUA NH-D15 Chromax Black

ten krám by moc topit neměl, přehřívání nehrozí.
ale toto není nejlepší možný nápad:

Ramky: Patriot 8g x4

lowendový výrobce + osazené všechny 4 sloty. pokud to bude s maximálním časováním co deska umí, zaděláváš si na velkou loterii s kompatibilitou. můžeš zkusit memtest z boot média.

které všechny ovladače jsi instaloval a odkud?
nápověda:
1) chipset driver
2) restart
3) zbytek
vždycky mě fascinuje, když místo správného pořadí ovladačů začnou instalatéři aktualizovat windows.

nějaké další zajímavosti s těmi pády se můžou ukázat v prohlížeči událostí (eventvwr.msc), zvlášt jestli odpovídají časy chyb kdy se to stalo.