
Do vlaku/auta k mobilnímu telefonu - přenosná věc na zesílení GPS signálu a mobilního internetu
Jsem naprostý laik v této oblasti a chci se zeptat, zda je možné nějakým způsobem (například pomocí nějakého přenosné věci – zesilovače nebo přenosné antény), zesílit GPS signál
Potřebuju to pro jednu geolokační aplikaci, která pro svůj chod potřebuje dobrý GPS signál a mobilní internet. V některých vlacích (např. Leo express, Regiojet, EC...) GPS pořádně nefunguje a na některých místech klesá kvalita mobilního signálu i třeba na silnicích.
Jde mi o něco přenosného, co bych mohl nosit snadno s sebou a co by dokázalo pro můj mobilní telefon zlepšit kvalitu GPS signálu a případně i signálu mobilního internetu.
Existuje něco takového? Případně jak to funguje, aby mi to zesilovalo GPS nebo mobilní signál na telefonu?
Díky
https://www.zive.cz/poradna/do-vlaku/auta-k-mobilnimu-telefonu---prenosna-vec-na-zesileni-gps-signalu-a-mobi/sc-20-cq-707149/default.aspx?consultanswers=1
Zkusil jsem to založit na obou webech. Je to v nějakém smyslu problém? Pokud ano, omlouvám se.
GPS poloha vlaku v SR sa da sledovať priamo v aplikaci od zeleznic.
U vás niečo o také nemáte?
A jak to pomůže s tou jeho aplikaci? Jako že by to každou vteřinu do ní přepisoval?
nie, myslel som to tak, že tie dáta niekto (dopravca) zjavne má. A dohodnúť sa či ich neposkytne...
Nerozumím, jak bych si to měl dohodnout s dopravcem.