Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jaký notebook zakoupit?

Zdravím , potřeboval bych poradit jaký notebook zakoupit, potřebuji jen na net- žádné hraní her atd..chci něco levného ,ale aby to byl držák ...:-) :-) vyrábí se nějaký s životností třeba 10 let? může být i starší,ale nevím po jakém procesoru pokukovat....díky za rady

intel 2.generace je krám starý 10 let se spotřebou 35w,
díky tomu nejspíš nízké / na kancl nepoužitelné rozlišení displeje 1366x768, usb2, asi omezená velikost ram ddr3 nízký takt (vygoogli si kolik umí), vyhodit disk a dát ssd, baterka nejspíš po smrti, těžké to bude jak kráva, tj. nepřenosný notebook.
za brtníky: ani zadarmo.

za dolní použitelný krám při co nejmenší ceně jde považovat: Lenovo ThinkPad L460 (jen 2jádrový cpu)