Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Czc konfigurovatelné PC OFFICE - Ryzen 5 5650GE

Dobrý den, chci se zeptat jestli tento pc bude bez problemu zvladat 2 obrazovky. Na jedné jsou spuštěny live kamery (8) přes app IVMS 4200, další program který jede bez přestávky je sklad odpadů od společnosti inisoft společne s kameramy jsou tyto programy spuštěny 9 hodin deně. A do toho je pouštěn google chrome (youtube,email apod.) spolecne s microsoft word, excel popripade fotky videa....... CZC konfigurovatelné PC OFFICE - Ryzen 5 5650GE s konfigurací bez přidané grafické karty, operační paměť : Corsair Value Select 4GB DDR4 2133 CL15 , SSD disk: Samsung 870 EVO, 2,5" - 500GB, bez HDD disku, M.2 - 1TB
Samsung SSD 980, 1TB M.2 , windows 11 pro bez softwaru. Primárně mi jde o to aby všechny tyto činosti stíhal bez problému cca 3-5 let bez nutnosti velké investice nebo by jste mi doporučili jinou volbu. Raději si něco připlatím než být rozhořčen ze špatného výběru děkuju. A ještě otázečka chápu dobře že tento model nemá cd-dvd ram ? Jelikož pro mě je to naprosto zbytečné a raději bych si nepřiplácel za soucastky které nevyužiji. Doufám že jako lajk jsem to napsal srozumitelně ještě jednou díky.

Ahoj omlouvám se, byl sem na brigádě co měla být na tři hodiny a trvala hodin osum. Tak sem šel svlazit hrdlo a sem jen na mobilu.

K tomu návrhu co jsi poslal z czc (Intel 12400 atd,) bych vyměnil SSD za adata z mojeho odkazu. Skříň průhledná je podle.me.do práce zbytečná ale jak chceš. Pokud se na PC nenahravaji data do pc tak to tak stačí.

Podle tabulky co.jsi poslal dekódování osmi kamer dá procesoru zabrat a je výhodnější přes grafickou kartu.
Zvolil bych https://www.czc.cz/palit-geforce-gtx-1650-gamingpro-4gb-gddr6_2/308327/produkt
(Stačila by 1050 ale v.czc nemají slušnou,).

Pokud to koupíš bez grafiky bude to zbytečně brzdene. Díky.lepsimu CPU to nebude taková katastrofa ale stejně.

Pořád je možnost oživit starý PC koupením že grafiky.