Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi SSD

Dobrý večer,
dnes jsem vyměnil krabici od počítače. Přendal jsem všechny komponenty a zapojil. Skoro všechno v počítači fungovalo až na SSD. V počítači se ukazuje, ale nefungujou žádné hry, které jsou na něm uloženy. Díval jsem se jestli je dobře zapojený apod. Všechno bylo v pořádku, ale hry pořád nic.
Díky za případnou odpověď.

Díval jsem se jestli je dobře zapojený apod. Všechno bylo v pořádku

To tvrdíš ty. Co když ti nebudu věřit? :-)

Konfiguraci jsi zatajil, co a kam jsi zapojil taky. Takže co chceš vlastně poradit?

V biosu SSD vidíš? Ve Správci disků SSD vidíš? V okně Tento počítač SSD vidíš? Jaké má písmenko?

dnes jsem vyměnil krabici od počítače

Ty mas pc v krabici?
A preco si ju menil potom;o)?

Ak dobre chapem asi si menil case, ak si menil case nemalo by sa nic stat, ale podla popisu si mal pretym nejaky disk namapovany ako D, co teraz nemas.
Aky to bol a co to bolo mozeme len vestit z gule...takze poradene asi nedostanes.