Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi SSD

Dobrý večer,
dnes jsem vyměnil krabici od počítače. Přendal jsem všechny komponenty a zapojil. Skoro všechno v počítači fungovalo až na SSD. V počítači se ukazuje, ale nefungujou žádné hry, které jsou na něm uloženy. Díval jsem se jestli je dobře zapojený apod. Všechno bylo v pořádku, ale hry pořád nic.
Díky za případnou odpověď.

Čím spouštíš ty hry, když ne přes ikonu?
Podívej se do Vlastnosti ikony, kam ukazuje její cesta k souboru.

Díval jsem se jestli je dobře zapojený apod. Všechno bylo v pořádku

To tvrdíš ty. Co když ti nebudu věřit? :-)

Konfiguraci jsi zatajil, co a kam jsi zapojil taky. Takže co chceš vlastně poradit?

V biosu SSD vidíš? Ve Správci disků SSD vidíš? V okně Tento počítač SSD vidíš? Jaké má písmenko?

SSD má písmenko E:, ale zástupci na ploše máš umístěny na disku D: (které má nyní přidělené DVD-ROM).

Konfiguraci stále sveřepě tajíš. To SSD je SATA? Tak jsi asi zapojil datové kabely do desky v jiném pořadí než byly původně.