Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 14tis

Zdravím všechny,

potřeboval bych radu ohledně vyběru notebooku podmínka je aby to mělo numerickou klávesnici. Potřebuji koupit něco na kancelářskou práci (prohlížeč, excel tabulky apod..). Bude to připojené na externí monitor a ocenil bych aby tam bylo SSD (bohatě stačí 256gb)

Díky za rady.

Co mas aku obcesiu s cistenim ventilatorov?
Na vacsine nb staci spustit vysavac pri chladici a spolahlivo ho vycistis.
Este sa mi nestalo, zeby som na takto cistenom nb po otvoreni nasiel nieco pri vrtuli a pod.
Oni maju tie moderne vysavace dost silny podtlak, takze roztocia aj vrtulu u procaku.

Trosku prehanas.
Keby bolo to riziko znacne za tych 25 rokov co to robim by som uz musel predsa nejaky ten ventilator znicit nemyslis?
Dokonca to odporucam aj kazdemu zakaznikovi ako samocistenie, ak si chcem doma pomoct sam a opat mi nikto nukdy nehlasil, ze si nieco poskodil tymto sposobom.