Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čtení komentářů na Youtube

Poslední dobou mi stále častěji nejdou rozbalit odpovědi na komentáře k videím na YT. Kliknu na "Zobrazit odpověď", změní se normálně na "Skrýt odpověď", ale komentáře vidět nejsou a nic se nenačítá. Ale jen některé, jiné jdou. Děje se vám to také, nebo je nějaká závada na mé straně? Používám Firefox aktuální verzi.

Ty komentáře se zobrazují vpravo nahoře vedle videa.
Pokud tam klikneš na zavírací křížek, "přesunou" se do oblasti pod videem.
Pokud se ti nezobrazují nikde (přestože je udaný jejich počet), tak bych to viděl na AdBlock, uBlock a pod.

Vedle videa nahoře bývá chat, já mám na mysli komentáře dole, pod videem. Zkusil jsem vypnout AdBlock a stejně to nejde. Některé ano, některé ne a u některých je uvedeno třeba 5 komentářů a zobrazí se jen 2. Teď jsem zkusil i jiný prohlížeč a (MS Edge) a je to stejné. Tak asi cenzura.

Jo, taky se mi to uz stalo. Neni to proste tak, ze ten komentar odstranil provozovatel toho youtube kanalu nebo-li ho skryl a proto tam zustane "zobrazit odpoved", ale pritom tam neni nenajdes, je to skryto. Muze to byt tak?