Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čtení komentářů na Youtube

Poslední dobou mi stále častěji nejdou rozbalit odpovědi na komentáře k videím na YT. Kliknu na "Zobrazit odpověď", změní se normálně na "Skrýt odpověď", ale komentáře vidět nejsou a nic se nenačítá. Ale jen některé, jiné jdou. Děje se vám to také, nebo je nějaká závada na mé straně? Používám Firefox aktuální verzi.

Jo, taky se mi to uz stalo. Neni to proste tak, ze ten komentar odstranil provozovatel toho youtube kanalu nebo-li ho skryl a proto tam zustane "zobrazit odpoved", ale pritom tam neni nenajdes, je to skryto. Muze to byt tak?