Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze zkopírovat soubory z interního úložiště Samsung Note 10+ do pc přes USB.

Zdravím mám problém zkopírovat soubory z Note 10+ do pc přes USB. Mobil připojím klasicky k PC přes USB, v PC se dostanu do interního úložiště a chci zkopírovat soubory. Následně se mě ukáže tabulka "Kopírování - výpočet doby potřebné ke kopírování souborů" a nic se neděje snad už 20 minut. Přerušení kopírování ani nejde musím odpojit telefon.

Na rovinu: vetsinou to zpusobuje problem s ulozistem, v lepsim pripade staci v mobilu zformatovat, v horsim pripade je tam hw zavada a neopravis to.

Dalsi moznost mene casta je rozbitej ovladac, pomuze obnova tovarniho nastaveni mobilu.

Moznosti jako vadny kabel uz tu mas vypsane.

No ovladače v PC mám všechno aktualizovaný i Bios a v mobilu mám nainstalovanou poslední aktualizaci. Asi tak před půl rokem jsem kopíroval podobný objem dat naráz a šlo to normálně, teď jsem to musel rozdělit na více částí.

Jak jsem už psal stačilo to rozdělit na části, už to jde ikdyž nějak pomale.
Kopíruji to z interního úložiště jak je napsáno v nadpisu.
Nevím proč to nešlo zkopírovat všechno naráz - dřív to šlo normálně. Možná to je nějakou aktualizací v mobilu, tak měsíc zpátky se mobil aktualizoval na Android 12.