Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze zkopírovat soubory z interního úložiště Samsung Note 10+ do pc přes USB.

Zdravím mám problém zkopírovat soubory z Note 10+ do pc přes USB. Mobil připojím klasicky k PC přes USB, v PC se dostanu do interního úložiště a chci zkopírovat soubory. Následně se mě ukáže tabulka "Kopírování - výpočet doby potřebné ke kopírování souborů" a nic se neděje snad už 20 minut. Přerušení kopírování ani nejde musím odpojit telefon.

Jak jsem už psal stačilo to rozdělit na části, už to jde ikdyž nějak pomale.
Kopíruji to z interního úložiště jak je napsáno v nadpisu.
Nevím proč to nešlo zkopírovat všechno naráz - dřív to šlo normálně. Možná to je nějakou aktualizací v mobilu, tak měsíc zpátky se mobil aktualizoval na Android 12.