Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook s obrazovkou alespoň 20"

AHOJ,hodlám koupit notebook s obrazovkou 20" a více a mimo ceny
je důležitá i kvalita. Uvažuji o nákupu z USA přes shipito.cz.
Má někdo zkušenost s nákupem tohoto sortimentu z této země a
přes jaký obchod? Může někdo poradit s tímto nákupem. Všem moc
děkuji, B.

Displej mat./jas., hmotnost, výdrž na aku, grafická karta, procesor, operační paměť, výdrž na aku, operační systém, záruka, servis. Např. tyhle parametry já považuju za důležitý. K nim se autor nevyjádřil. To je pak těžký.

Nezdá se ti, že projevil pozoruhodně málo iniciativy? Že sem dal dotaz stylem "něco mi vyberte a já si to promyslím"?

Pavel

Hledám NTB s 21" nebo 20" monitorem, jinak je mi celkem jedno jaký to bude mít vnitřek, AMD procák a grafiku Ati bych radši ale není to podmínkou.

Využití hlavně na AutoCAD a multimédia.

Záruka je snad jasná ne? když koupim např Dell tak to budu reklamovat u Dellu v ČR, to snad jde ne ?

Nakupovat v USA chci protože to tam maji levnější.

Cenovou hladinu nevim, ale těch modelů 20-21" asi moc nebude tak budu brát to nejlepší cena výkon.

Hledám NTB s 21" nebo 20" monitorem...

Není problém zadat do vyhledávače, např. google.com

Záruka je snad jasná ne? když koupim např Dell tak to budu reklamovat u Dellu v ČR, to snad jde ne ?

V kontextu toho, že hodláš nakoupit v USA, není záruka jasná vůbec. Záleží na výrobci (prodejci) a konkrétním modelu. U některých lze záruku prodloužit. Na nákup provedenej v USA se jistě budou vztahovat záruční podmínky konkrétního státu USA.

Nakupovat v USA chci protože to tam maji levnější.

To je rozumný. Připočítej pojištění, dopravu, DPH a clo, příp. zakoupení celosvětové záruky (či delší než 6 měsíců).

Cenovou hladinu nevim, ale těch modelů 20-21" asi moc nebude tak budu brát to nejlepší cena výkon.

Osobně si tipnu, že průměrně budou držší než třeba 17". Ale to se jen tak dohadujem. Kolik je to "moc nebude"? Třicet tisíc, čtyřicet, ...?

Pavel

Notebook s úhlopříčkou 20palců je podle mě docela výstřední. Mám nějaké zkušeností týkají se PC hardwaru a ty říkají že výstřední věci se kazí víc. Třeba teď konkrétně se reklamovalo dost notebooků s novými 320g disky - prostě první série o téhle kapacitě v ntb. Dobře zvaž než něco koupíš z ameriky /s typicky roční zárukou/ a velice zvaž značku Acer. Hlavně se zajímej o záruku v Evropě.

Notebook s úhlopříčkou 20-21palců je podle mě naprostá pitomost, přenosné to stejně mocnebude, akorát se to nebude moct dát opravit jako normální pc a bude to dražší než normální pc. Já vím chtěl jsi poradit co koupit a já místo toho melu o tom proč bych se toho bál:beer: