Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook s obrazovkou alespoň 20"

AHOJ,hodlám koupit notebook s obrazovkou 20" a více a mimo ceny
je důležitá i kvalita. Uvažuji o nákupu z USA přes shipito.cz.
Má někdo zkušenost s nákupem tohoto sortimentu z této země a
přes jaký obchod? Může někdo poradit s tímto nákupem. Všem moc
děkuji, B.

Hledám NTB s 21" nebo 20" monitorem, jinak je mi celkem jedno jaký to bude mít vnitřek, AMD procák a grafiku Ati bych radši ale není to podmínkou.

Využití hlavně na AutoCAD a multimédia.

Záruka je snad jasná ne? když koupim např Dell tak to budu reklamovat u Dellu v ČR, to snad jde ne ?

Nakupovat v USA chci protože to tam maji levnější.

Cenovou hladinu nevim, ale těch modelů 20-21" asi moc nebude tak budu brát to nejlepší cena výkon.

Notebook s úhlopříčkou 20palců je podle mě docela výstřední. Mám nějaké zkušeností týkají se PC hardwaru a ty říkají že výstřední věci se kazí víc. Třeba teď konkrétně se reklamovalo dost notebooků s novými 320g disky - prostě první série o téhle kapacitě v ntb. Dobře zvaž než něco koupíš z ameriky /s typicky roční zárukou/ a velice zvaž značku Acer. Hlavně se zajímej o záruku v Evropě.

Notebook s úhlopříčkou 20-21palců je podle mě naprostá pitomost, přenosné to stejně mocnebude, akorát se to nebude moct dát opravit jako normální pc a bude to dražší než normální pc. Já vím chtěl jsi poradit co koupit a já místo toho melu o tom proč bych se toho bál:beer: