Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk pro PS4

Zdravím,
měl bych dotaz. Odchází mi na PS4 Pro HDD disk a chtěl bych ho nahradit SSD diskem. Potřeboval bych poradit jak disk vybrat popřípadě který by byl nejlepší v poměru cena/výkon.
Předem děkuji za rady.

Nejdříve si udělejme jasno. :-)

BTW = By The Way = mimochodem
TBW = Terabytes Written = počet zapsaných terabajtů

TBW je nějaká teoretická hodnota udaná výrobcem, můžeš tomu věřit, ale taky nemusíš. Význam tohoto údaje bych nepřeceňoval. Podstatnější je délka záruky (jak výrobce svému produktu věří).