Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nový wifi router

Zdravím
Potřebuji dát typ na dobrý wifi router "aby uměl vše a stál málo" :-) tento mám Router TL-WR741N ale buď je starý nebo už nestačí nesnese moc připojených wifi zařízení najednou díky

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Abych doplnil informace tak když je jich moc v jednu dobu připojených tak nějakou vykopne paradoxně většinou mou na telefonu,jak tomu přijdu když to prakticky moje domácí síť v rodinném domě a platím za net já :-| podotýkám že nikdo z osob které tady bydlí poslední dobou je jich tady víc jsou jen uživatelé díky