Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skusenosti s hostingom Contabo

Caute, mate niekto skusenosti s hostingom contabo.com? Zriadoval som si tam ucet a objednaval jeden VPS, ale na verifikaciu chcu po mne bud kopiu obcianskeho, alebo kopiu uctu s mojim menom a adresou a kedze taky ucet nemam, ostava uz len obcianka, ale chcem si overit, ci su spolahlivi predtym, nez im to tam poslem. Co na nich hovorite?

co sa tyka snapshotov, v cene su 4, co by mi stacilo, nebudem tam prevadzkovat nic produkcne. Pokial ano, ponukaju aj klasicke zalohy, az do 2TB miesta tusim. Ale diky za skusenosti, koli tomu supportu o tom este popremyslam. Mas nieco lepsie overene s podobnou konfiguraciou/cenou?

Neviem, toto si klient nasiel sam kvoli cene a ma to tam uz asi 2 roky.
Zalohy sice ponukaju, ale klasicke miesto v cloude, bohuzial tam nemas moznost zalohovat VM v nejakom formate a pripadne ju restornut.
Prave teraz ma tam caka sachovanie s domenovymi radicmi a celkom mam z toho obavy, ze jediny moj backup su snapshoty.
Inak za 2 roky ziaden vypadok, akurat sa zakaznik stazoval, ze ho z domu odpaja cez RDP, ale pracovnikov jeho firmy nie a ked je vo firme tiez nie, takze to davam za vinu skor jeho pripojeniu doma.