Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 250 problém

Zdravím
Mám delší dobu tento NT a poslední dobou když si pustím video youtube ne uložené v něm tak se mě to trhá a zvuk taky se trhá a taky mi nefunguje wifi adaptér musím připojit na router přes síťový kabel co to může být ? díky

Ahoj. Ja mám 12-ročný HP 620 s procesorom Inter Celeron T3000. Donedávna som mal tiež problém pozerať videá na YT (jakž takž to išlo, keď som ich nepozeral fullscreen).

Vymenil som 5400 ot. disk za SSD a prepastoval som procesor. Investícia cca 70 Eur.

Pri pozeraní YT mi procesor beží pri fullscreen okolo 75% (v okne okolo 50%), teploty do 60°C (kontrolujem to cez HWInfo), videá sú pozerateľné už aj na fullscreen, zvuk netrhá. S wifi adaptérom nepomôžem, tam problém nemám.

když to hledáš z jiné verze windows, nemusí ti hp automaticky nabídnout správný odkaz. oni to píšou, ale lidi třeba neumí číst:

Nenašli jsme žádné ovladače pro váš produkt.
Zkuste váš operační systém zvolit ručně

"Ovladač adaptéru bezdrátové sítě LAN MediaTek (Ralink) 802.11 b/g/n" : https://ftp.ext.hp.com/pub/softpaq/sp71501-72000/sp71525.exe
po rozzipování archívu je vidět, že má ovladače i pro w7.

ale jestli se instalace základního ovladače pro desku klasicky po domácku vůbec nekonala, bude problém s nefunkčním ovládáním karty spíš tam.