Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 250 problém

Zdravím
Mám delší dobu tento NT a poslední dobou když si pustím video youtube ne uložené v něm tak se mě to trhá a zvuk taky se trhá a taky mi nefunguje wifi adaptér musím připojit na router přes síťový kabel co to může být ? díky

Je to uvedené v objednávce a taky v dokladu o nákupu.
Jinak zase jen další z povrchních výkřiků, co?

Co třeba provést obnovu systému?
Možná by pomohl - bod obnovení.
https://support.microsoft.com/cs-cz/windows/mo%C5%BEnosti-obnoven%C3%AD-ve-windows-31ce2444-7de3-818c-d626-e3b5a3024da5
Vzhledem k mizernému a chronickému přístupu neponaučitelného tazatele nehodlám více ztrácet čas...

Ještě jsem zapomněl dodat ten notebook mě prodala za 1000 kč moje investice byla SSD 120 GB moje známá poškozený poškodila ho tak když mi ukazovala novou garsonku přes skype tak vytrhla drátovou myš s kusem USB konektoru následek byl HDD kaput mám tam SSD 120 GB pochopitelně s HDD šel k ledu OS Win 8.1 mám tam WIN 7díky

Vítku, co se zeptat autorizovaného servisního technika v autorizovaném servisu? Tomu to prochází rukama a ze zkušenosti hned řekne, zda se u toho typu děje prskání plastů... třeba je to opravdu právě ta příčina, na kterou zde již bylo poukázáno.

Kontrola RAM provedena?
Kontrola disku provedena?
Kdo, kdy a jak čistil vnitřek?
Provedena obnova OS ze zálohy? I přesto se to stále seká?
Co třeba zavést Lubuntu Live z flash disku a vyzkoušet YouTube vida pod jiným OS? Tipnu si, tak to bude fungovat... problém může být i SW povahy, v OS Win...

____________________________________________________________
Hmmm, Celeron... celer, ten je dobrý tak do pomazánky...
Děs a běs. Prostě mizerný plasťák, asi za 7000 Kč, prodej 2014-2015
Poslední zhasne a bude následovat ty, kteří už konzumují lahodný mok.

Je to G6 ? Pak se jedna o znamy problem. V podstate u tohoto plastoveho mazlika praskaji plasty a panty okolo LCD. Pri vyrobe se setrilo na techto komponentech. Po pravde, koupil byste stejny notebook, kdyby stal o 4000kc vice ? Asi byste volil nejaky jiny model. No a jak tohle vsechno praska, tak dochazi i narusovani wifi antenky. A tato antenka chyta wifi signal. Pokud je spatny signal, dochazi k trhani zvuku/videa na youtube. Ted je na tobe, zda chces investovat nejakych 2 - 6 tisic korun na opravu.

Vito, mas stary notebook s pomalym procesorem
https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/81016/intel-core-i54210u-processor-3m-cache-up-to-2-70-ghz/specifications.html
Intel i5 z roku 2014 to neni zadnej rychlik (mysleno v roce 2022).
Co kdybys koupil novej notebook ?

4th Generation Intel Core i5-4210U (1.7 GHz, 3MB L3 cache, 2 cores)
4th Generation Intel® Core i3-4005U (1.7 GHz, 3MB L3 cache, 2 cores)
3rd Generation Intel Core i3-3217U (1.8 GHz, 3MB L3 cache, 2 cores)
Intel Celeron N2830 (2.42 GHz, 1MB L2 cache, 2 cores)
Intel Celeron N2815 (2.13 GHz, 1MB L2 cache, 2 cores)

https://support.hp.com/us-en/document/c04236127
HP 250 G3 Notebook PC Product Specifications

kdyz se nedokazes podivat do vlastnosti toho pc, kde se uvadi procesor, pak nejaky strucny diagnosticky sw: speccy, sysspec, nebo treba hwmonitor, cpu-z ...

je mozne, ze za ty roky je zacpane chlazeni a slabsi procesor navic kvuli prehrivani bezi podtaktovany.

tvoje vyjadrovani mi pripomina spis zakladni skolu nez nejake hrani si na pametnika, tak s tim neco delej.

Ahoj. Ja mám 12-ročný HP 620 s procesorom Inter Celeron T3000. Donedávna som mal tiež problém pozerať videá na YT (jakž takž to išlo, keď som ich nepozeral fullscreen).

Vymenil som 5400 ot. disk za SSD a prepastoval som procesor. Investícia cca 70 Eur.

Pri pozeraní YT mi procesor beží pri fullscreen okolo 75% (v okne okolo 50%), teploty do 60°C (kontrolujem to cez HWInfo), videá sú pozerateľné už aj na fullscreen, zvuk netrhá. S wifi adaptérom nepomôžem, tam problém nemám.

když to hledáš z jiné verze windows, nemusí ti hp automaticky nabídnout správný odkaz. oni to píšou, ale lidi třeba neumí číst:

Nenašli jsme žádné ovladače pro váš produkt.
Zkuste váš operační systém zvolit ručně

"Ovladač adaptéru bezdrátové sítě LAN MediaTek (Ralink) 802.11 b/g/n" : https://ftp.ext.hp.com/pub/softpaq/sp71501-72000/sp71525.exe
po rozzipování archívu je vidět, že má ovladače i pro w7.

ale jestli se instalace základního ovladače pro desku klasicky po domácku vůbec nekonala, bude problém s nefunkčním ovládáním karty spíš tam.