Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání her

Dobrý den mám takový problém při hraní her se stává že hra spadne někdy to udělá po hodině ale někdy klidně po 10 minutách neukáže se žádná chyba nic jen se prostě vypne netýká se to jen jedné hry ale všech
Grafické ovladače sem aktualizoval
zkusil jsem zapnout AIDA64 stability test a po 5 minutách to napsalo test failed ale nepoznám z toho proč přesně
Hned pod stability test failed to piše GPU1 stopped
Teploty CPU jsou při testu max 90 stupnu GPU kolem 60
Procesor : Ryzen 5 2600X
Grafika: Sapphire RX 6700xt Nitro+
zakladni deska gigabyte B450 Aorus Pro

Dekuji za rady

Na téma padání her tady bylo napsáno tisíce rad a postupů... Asi jsi moc nehledal, co?

Co třeba Prohlížeč událostí? Nějaké zajímavé chyby?
Testem paměti taky nic nezkazíš (Memtest86+).
A pro jistotu spusť taky Crystal Disk Info.

kdyz sem delal test RAM delal jsem ho pres diagnostiku pameti windows

Netuším, zda takový test je opravdu vypovídající. RAM se testuje z bootovacího média, použij Memtest, třeba tohle: https://www.memtest.org/
Nechej běžet několik hodin v kuse (třeba přes noc), nesmí se objevit žádná chyba.

--
Programy na testování RAMky jsou i součástí různých servisních CD/DVD, třeba Hiren's Boot.